„Paris Saint - Germain“  klubo puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius liko patenkintas ekipos startu UEFA Čempionų lygos A grupėje. Antradienį paryžiečiai 4-1 įveikė Kijevo „Dynamo“, o švedas akistatoje su priešininkais realizavo 11 metrų baudinį.

Į Čempionų lygą PSG sugrįžo po aštuonerių metų pertraukos. Paskutinį kartą Paryžiaus klubas šiame turnyre žaidė 2004 metų  gruodžio mėnesį.

"Sugrįžimas geresnis nei galėjome tikėtis. Iškovojome solidžią pergalę, komanda žaidžia vis geriau, atsiranda tarpusavio supratimo ryšys. Mes daug treniruojamės ir vis dar bandome suprasti vienas kitą. Juk komanda yra ne vienas žmogus.Dėl pergalės aikštėje  kovoja vienuolika žaidėjų.

Pirmi trys taškai Čempionų lygoje yra geras ženklas mums. Šis laimėjimas mums suteikia daugiau psichologinio pasitikėjimo prieš kitas rungtynes su „Porto“. Apie tokį startą Čempionų lygoje galima tik pasvajoti„, -  “soccerway.com"  cituoja Z.Ibrahimovičių.

PSG kartu su Kijevo „Dynamo“, „Porto“  bei Zagrebo „Dinamo“ ekipomis dėl dviejų kelialapių į Čempionų lygos atkrentamąjį etapą kovoja A grupėje.