„Barcelona“ klubo saugas Xavi, kartu su komanda vakar vykusiose Ispanijos Karaliaus taurės („Copa del Rey“) rungtynėse išplėšęs lygiąsias 2-2 ir patekęs į kitą etapą, teigė, jog katalonams reikia be galo džiaugtis, mat kelialapį į pusfinalį buvo labai sunku iškovoti.

Vakar vykusiose rungtynėse besibaigiant pirmajam kėliniui „Barca“ pelnė du įvarčius. Atrodė, kad viskas šioje dvikovoje jau aišku, tačiau „Real“ futbolininkai antrajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą ir privertė paplušėti katalonus.

Praėjusią savaitę „Barcelona“ išvykoje, Madrido „Santiago Bernabeu“ stadione, buvo iškovojusi pergalę 2-1, todėl vakarykštės lygiosios bendro rezultato iš esmės nepakeitė. Tačiau jei „Real“ ekipa vakar būtų laimėjęs 3-2, būtent ji būtų žengusi į Karaliaus taurės pusfinalį.

„Sulaukėme daugiau, nei tikėjomės kovoje prieš nuostabią komandą, nors ir dominavome iki penkioliktos antrojo kėlinio minutės. „Bernabeu“ stadione žaidėme puikiai, tačiau vakar pasirodėme ne taip gerai. Visgi, mes pusfinalyje, todėl tuo mėgautis ir švęsti“, - teigė ispanas.

„Kartais užsimiršti ką ši komanda yra nuveikusi, tačiau buvo labai sudėtinga ir turime tuo mėgautis. O žinant kaip sunku buvo pasiekti Karaliaus taurės pusfinalį, turime mėgautis tuo dar labiau“, - pridūrė Xavi.