0

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate toliau vyko šešioliktojo turo kovos. Jose skaudų pralaimėjimą patyrė Dortmundo „Borussia“ klubas, kuris namuose 2-3 pralaimėjo „Wolfsburg“ komandai.

Visgi „Borussia“ šias rungtynes pradėjo puikiai ir jau 6 minutę išsiveržė į priekį, o komandos įvarčių sąskaitą atidarė Marco Reusas.

Tačiau 35 minutę įvyko kertinis mačo lūžis. „Borussia“ narys Marcelas Schmelzeris rankomis sustabdė į vartus skriejusį kamuolį, todėl teisėjas žaidėjui parodė raudoną kortelę bei paskyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo saugas Diego.

„Vilkai“ kiekybiniu pranašumu spėjo pasinaudoti dar pirmajame kėlinyje. Po standartinės situacijos labai gražiu smūgiu 41 mačo minutę įvartį pelnė gynėjas Naldo.

Po pertraukos aikštėje matėsi, kad Vokietijos čempionai žaidžia turėdami vienu žaidėju mažiau. Visgi „Borussia“ 61 minutę išlygino rezultatą. Teisėjas į „Wolfsburg“ ekipos vartus paskyrė vienuolikos metrų baudinį ir jį puikiai realizavo Jakubas Blaszczykowskis.

Tačiau tai „Borussia“ klubo nuo pralaimėjimo neišgelbėjo, kadangi paskutinį žodį šiame mače tarė „Wolfsburg“ klubas kai 73 minutę įvartį pelnė komandos puolėjas Basas Dostas.

Šiuo „Borussia“ pralaimėjimu puikiai pasinaudojo Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris Bavarijos derbyje rezultatu 2-0 palaužė „Augsburg“ ekipą.

Svečiuose žaidęs „Bayern“ po įvartį pelnė kiekviename kėlinyje. 40 minutę vienuolikos metrų baudinį realizavo Thomasas Mulleris, o 63 minutę pasižymėjo ir Mario Gomezas.

Svarbias pergales iškovojo ir Frankfurto „Eintracht“ bei „Stuttgart“ klubai. „Eintracht“ namuose 4-1 įveikė Brėmeno „Werder“ klubą, o „Stuttgart“ namuose net 3-1 įveikė Gelzenkircheno „Schalke“ ekipą.

Visi XVI turo rezultatai:

Dortmundo „Borussia“ 2 - 3 „Wolfsburg“

• 6' [1 - 0] Marco Reus
  • 35' Marcel Schmelzer („Borussia Dortmund“) – raudona kortelė
  • 36' [1 - 1] Diego (11 m)
  • 41' [1 - 2] Naldo
  • 61' [2 - 2] Jakub Blaszczykowski (11 m)
  • 73' [2 - 3] Bas Dost

„Augsburg“ 0 - 2 Miuncheno „Bayern“

• 40' [0 - 1] Thomas Muller (11 m)
  • 63' [0 - 2] Mario Gomez

„Freiburg“ 1 - 0 Fiurto „Greuther“

• 15' [1 - 0] Daniel Caligiuri

„Nurnberg“ 2 - 0 Diuseldorfo „Fortuna“

• 27' [1 - 0] Sebastian Polter
  • 90' [2 - 0] Markus Feulner

„Stuttgart“ 3 - 1 Gelzenkircheno „Schalke“

• 2' [1 - 0] Vedad Ibisevič
  • 12' [1 - 1] Ciprian Marica
  • 38' [2 - 1] Vedad Ibisevič (11 m)
  • 61' [3 - 1] Vedad Ibisevič