0

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate buvo tęsiamas 31 turas. Jame eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris savų žiūrovų akivaizdoje 1-0 įveikė „Freiburg“ komandą.

Šiame mače „Bayern“ leido pailsėti ne vienam pagrindinės sudėties žaidėjui, kadangi bavarų ekipos trečiadienį laukia UEFA Čempionų lygos atsakomasis pusfinalio mačas su „Barcelona“. Nepaisant to, „Bayern“ nuo pirmų minučių perėmė kamuolio kontrolę, o „Freiburg“ bandydavo kontratakuoti.

Visgi per pirmas 25 minutes abiejų komandų vartininkai darbo beveik neturėjo. Situacija buvo tokia, kadangi tiek „Bayern“, tiek „Freiburg“ smūgiuodavo netaikliai arba smūgius blokuodavo gynėjai.

Sužaidus apie pusvalandį visai šalia vartų smūgiavo Xherdanas Shaqiri, kuris 35 minutę sugebėjo išvesti savo komandą į priekį. Šveicaras pasižymėjo atlikęs baudos smūgį.

Jau kitos atakos metu „Bayern“ pranašumą galėjo padidinti Luizas Gustavo, bet saugo smūgis buvo per silpnas ir „Freiburg“ vartininkas Oliveris Baumannas sugavo kamuolį. Iki pertraukos daugiau įvarčių nebuvo.

Antrajame kėlinyje scenarijus nesikeitė. „Bayern“ toliau spaudė savo varžovus, o „Freiburg“ laukdavo savojo šanso. Vokietijos čempionų gretose pirmą pavojingą smūgį antrajame kėlinyje atliko Claudio Pizarro, bet kamuolys atsimušė į Mario Mandžukičių.

Po kelių minučių šalia vartų smūgiavo X.Shaqiri, o sužaidus beveik valandą gerą progą turėjo M.Mandžukičius. Kroatas bandė perkelti kamuolį per vartininką, tačiau kamuolys atsitrenkė į skersinį. Kitoje aikštės pusėje „Bayern“ vartus gynęs Tomas Starke darbo neturėjo.

74 minutę Juppas Heynckesas į aikštę išleido Francką Ribery ir Mario Gomezą. Pastarasis jau po minutės turėjo progą pasižymėti, bet puolėjo smūgis galva buvo netikslus. Po penkių minučių darbo gavo ir T.Starke, tačiau vartininkas atlaikė varžovų smūgį ir neleido išlyginti rezultato.

Iki mačo pabaigos po progą dar turėjo M.Gomezas ir X.Shaqiri, tačiau abiejų žaidėjų smūgiai iš smailaus kampo tikslo nepasiekė. Visgi „Bayern“ klubui užteko to vienintelio įvarčio ir jie šventė eilinę pergalę. Verta paminėti, kad rungtynių pabaigoje visus stadione pralinksmino į aikštę įbėgusi futbolo fanė

Kitose rungtynėse pergales iškovojo Lėverkuzeno „Bayer“, „Wolfsburg“ bei dėl išlikimo lygoje kovojantys „Augsburg“ ir „Hoffenheim“ klubai.