Europos čempionato A grupės antrosiose rungtynėse Vokietijos rinktinė 76:73 nugalėjo Senojo žemyno čempionų titulą ginančius Rusijos krepšininkus.

Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyva priklausė Vokietijos krepšininkams, kurie jau po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo dviženklę persvarą – 26:12. Ją išsaugojo ir įpusėjus mačui – 45:31.

Po didžiosios pertraukos Europos čempionai perėmė iniciatyvą į savo rankas. S.Bykovo vedami rusai baigiantis trečiajam kėlinukui buvo priartėję iki 50:55, tačiau vokiečiai ketvirtį užbaigė 5 taškais iš eilės ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą – 60:50.

Paskutiniajame kėlinuke likus žaisti 7 minutes vokiečiai užtikrintai pirmavo 64:50, tačiau Rusijos ekipa surengė įspūdingą spurtą 15:2 bei sumažino savo deficitą iki minimumo - 65:66. Vis tik H.Schaffartziko bei R.Benzingo tritaškių dėka Vokietijos komanda atitrūko - 74:69. Per likusį laiką rusai nesugebėjo pasivyti varžovų ir patyrė nesėkmę rezultatu - 76:73.

Nugalėtojams Janas-Hendrikas Jagla pelnė 19 taškų (11 atk. kam.), Heiko Schaffartzikas - 13, Sven Schultze'as bei Timo Ohlbrechtas įmetė po 9 taškus.

Pralaimėjusiems Antonas Ponkrashovas ir Kelly Mc Carty surinko po 12 taškų, Sergejus Bykovas pridėjo 11 taškų (3/11 baudos metimai).