Pirmadienį Graikijos vyrų krepšinio pirmenybių ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynėse antrąsias pergales iškovojo ir į pusfinalį pateko visi trys klubai su lietuviais.

Lengviausiai sekėsi čempiono titulą ginančiam reguliariojo sezono nugalėtojui Šarūno Jasikevičiaus Atėnų "Panathinaikos" klubui, kuris svečiuose 78:58 (23:20, 22:17, 13:5, 20:16) sutriuškino aštuntojoje pozicijoje keturiolikos komandų turnyre likusius Larisos "Olympia" krepšininkus.

Pirmąjį susitikimą "Panathinaikos" komanda namuose laimėjo 74:55.

Lietuvis pirmadienį nugalėtojams pelnė 6 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 1 kamuolį, kartą suklydo bei triskart prasižengė.

Per 20 su puse žaidimo minutės (20:37) Š. Jasikevičius prametė visus 4 tritaškius bei pataikė 3 dvitaškius iš 5.

Pirmenybių pusfinalio serijoje iki trijų pergalių "Panathinaikos" krepšininkai žais su ketvirtą vietą reguliariajame sezone užėmusia Antano Kavaliausko Atėnų "Panionios" ekipa, kuri išvykoje 95:80 (17:18, 30:26, 22:16, 26:20) nugalėjo Atėnų "Panellinios" penketuką.

Pirmąsias rungtynes namuose "Panionios" laimėjo 83:70.

A. Kavaliauskas pirmadienį nugalėtojams pelnė 8 taškus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei po tris kartus suklydo ir prasižengė.

Per 16 su puse žaidimo minutės (16:26) jis pataikė visus 3 dvitaškis ir abu baudų metimus.

Pirmadienį be lietuvių Arvydo Macijausko bei Renaldo Seibučio žaidusi "Olympiacos" ekipa varžovų aikštėje 70:68 (16:27, 9:12, 23:8, 22:21) palaužė Atėnų AEK komandą ir taip pat pateko į pusfinalį.

Pirmąjį susitikimą "Olympiacos" klubas namuose laimėjo 92:62.