Kauno Ąžuolyno sporto centre vykstančiame tarptautiniame jaunių (iki 18 metų) teniso turnyre trečiadienį (07.30) visi trys Lietuvos atstovai laimėjo ketvirtfinalių mačus ir iškopė į pusfinalius.

Merginų turnyre Lietuvos rinktinės narė Eglė Petrauskaitė (tarptautinis jaunių reitingas - 496) ketvirtfinalyje susitiko su Latvijos atstove Agnese Liepina (656) ir įveikė ją 6:1, 2:0. Antrajame sete lietuvės varžovė atsisakė tęsti kovą.

Pusfinalyje mūsiškė rungtyniaus su Australijos tenisininke Michelle Brychi (Mišele Bryči).

Vaikinų varžybose Salvijus Davalga (738) įveikė aukščiausią tarptautinį reitingą šiame turnyre turėjusį Aleksandrą Dmitrijevą iš Baltarusijos 6:3, 7:5 ir pusfinalyje susitiks su estu Vladimiru Ivanovu (642), o Darius Adomonis (590) po atkaklios kovos nugalėjo estą Mikka Irdoja (Miką Irdoją) 1:6, 7:5, 6:0 ir kitame pusfinalyje kovos su latviu Andriu Antonovu (1124).

Jei ketvirtadienį lietuviai įveiks savo priešininkus, penktadienį jie susitiks finale, kuris prasidės 11 val.