10
Rungtynių akimirkos (nuotr. Fotodiena.lt/Roko Lukoševičiaus)

Travisas Petersonas nepasinaudojo Drew Gordono klaida, o neleistinai klydęs Chrisas Krameris galutinai palaidojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ (0-1) šansus sėkmingai pradėti Europos taurės turnyro „Top 16“ etapą.

10

Vilniečiai namie pralaimėjo itin svarbų mūšį Sankt Peterburgo „Zenit“ klubui - 96:98 (26:17, 15:30, 22:24, 33:27).

„Lietuvos rytą“ į neviltį varė du žaidėjai - buvęs klubo žaidėjas Drew Gordonas surinko 23 taškus (9/13 dvit., 5/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Kitas amerikietis Kyle’as Kuricas įsūdė 30 taškų (3/7 dvit., 5/7 trit., 9/9 baud.).

Vilniečiai puikė pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio pirmavo įtikinamai - 26:17. Viskas sugriuvo antrajame kėlinyje, kurį svečiai laimėjo net dvigubai - 30:15.

Trečiojo kėlinio metu „Zenit“ įgijo dviženklę persvarą, kurią vilniečiai tirpdyti pradėjo ketvirtojo kėlinio antroje pusėje.

Likus žaisti tris minutes ekipas teskyrė taškas, ekipos apsikeitė keturiais tritaškiais. L.Mavrokefalidis dvitaškiu buvo išvedęs vilniečius į priekį, bet kitoje aikštės pusėje A.Jomantas prasižengė prieš S.Karasiovą, kuris realizavo baudas.

T.Petersonas nepasinaudojo D.Gordono klaida gynyboje ir nepataikė tritaškio būdamas laisvas, o dar po kelių atakų Chrisas Krameris klydo išsimesdamas kamuolį, kai žaisti buvo likusios penkios sekundės, o vilniečiai atsiliko 96:98.

„Lietuvos rytui“ L.Mavrokefalidis surinko 22 taškus, T.Petersonas 19, R.Giedraitis 12, Ch.Krameris ir M.Echodas po 11, E.Mockevičius (8 atk. kam.) 10.