Vilniaus "Kibirkšties-VIČI" moterų krepšinio komanda toliau tęsia pasiruošimą naujajam 2014-2015 metų sezonui. Lietuvos krepšinio lygos ir Europos taurės kovoms besiruošianti sostinės komanda antradienį Prienuose kontrolines rungtynes 60:68 (12:16, 6:18, 21:14, 21:20) pralaimėjo Krasnojarsko "Jenisej" komandai iš Rusijos.

Pasak pranešimo, pirmajame kėlinyje žaidimas vyko lygiai ir tik antrame ketvirtyje Rusijos klubas spurtavo 10:0 ir susikrovė šešiolikos taškų pranašumą (18:34). Tačiau "Kibirkšties-VIČI" komanda, kuriai vadovauja Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ir Algirdas Paulauskas, nenuleido rankų ir trečiame kėlinyje perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas.

Vilniaus komanda suaktyvino gynybą ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė tik devyni taškai (39:48). Ketvirto kėlinio viduryje vilnietės sumažino atsilikimą iki penkių taškų (48:53), tačiau pakreipti rungtynių eigos sau naudinga linkme "Kibirkšties-VIČI" merginoms nepavyko ir pergalę šventė "Jenisej" komanda (68:60).

"Kibirkšties-VIČI" komanda laimėjo kovą po krepšiais (36-35), tačiau prasčiau atakavo nuo trijų taškų linijos (2/9 - 4/8).

Rezultatyviausiai Lietuvos klube žaidė Chastity Reed. Puolėja iš JAV pelnė 17 taškų (7/18 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Eglė Šniokaitė (4/8 dvitaškiai, 4 atk. kam., 3 per.), Ny Hammonds (3/10 dvitaškiai, 6 rez. per., 5 atk. kam., 5 išpr. praž.) ir Daugilė Šarauskaitė (5/9 dvitaškiai, 9 atk. kam., 2 blk.) pelnė po 11 taškų, Vita Gorobec - 4 (4 atk. kam.), Vitalija Kaminskytė, Akvilė Vitunskaitė ir Justina Kraujūnaitė (4 rez. per., 3 atk. kam.) - po 2, o Vita Žilinskaitė taškų nepelnė (18 min., 7 atk. kam.).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.