Antrą pergalę iš eilės savo sąskaiton įsirašė ir Lietuvos atvirojo ledo ritulio čempionato vienvaldžiais lyderiais liko Vilniaus "Hockey Punks" ledo ritulininkai, kurie 7:3 (1:1, 3:2, 3:0) sekmadienį Vilniaus pramogų arenoje nugalėjo Juodupės "Juodupės" ekipą.

Komandos lygiai žingsniavo iki pat trečiojo kėlinio pradžios. Pirmieji rungtynėse pasižymėjo svečiai po Ernesto Trukšnio įvarčio daugumoje (12:34). Netrukus Algimantas Visockas taip pat išnaudojo kiekybinę persvarą ir išlygino rezultatą (14:59).

Antrajame kėlinyje jau vilniečiai pirmieji įmušė įvartį, kai daugumoje pasižymėjo Donatas Dirginčius (24:39).

E.Trukšnys nenusiramino ir net kiekybinėje mažumoje išlygino rezultatą 2:2 (25:09). Netrukus jo komandos draugas Deivis Zdanovičius (27:01) vėlgi kiekybinėje daugumoje vėl išvedė "Juodupę" į priekį 3:2. "Hockey Punks" atsakė dviem įvarčiais daugumoje, kai įmušė Rokas Bacevičius (29:06) ir Karolis Šlikas (36:56).

Svečius pražudė pražangos, kuomet trečiajame kėlinyje dviejų žaidėjų persvarą išnaudojo Modestas Kartenis (49:00), o vieno - Algimantas Visockas (49:53).