Vakar Ispanijoje buvo sužaistas paskutinis antrosios šalies lygos („Segunda“) turas. Tik po jo paaiškėjo, kad antrąjį automatinį kelialapį į aukščiausią šalies lygą gavo „Villarreal“ klubas, kuris į „Primera“ lygą grįžta po metų pertraukos.

Jau anksčiau antrą šalies lygą laimėjo ir į „Primera“ divizioną pateko „Elche“ klubas, o vakar dėl antrosios vietos kovojo „Villarreal“ ir „Almeria“ klubai. Jie prieš rungtynes turėjo po lygiai taškų, todėl bet kurios ekipos pergalę būtų atnešusi jai bilietą į „Primera“ lygą.

Visgi pergalę iškovojo „Geltonieji submarinai“, kurie savų žiūrovų akivaizdoje 1-0 nugalėjo „Almeria“ futbolininkus. Pergalingą mačo įvartį 56 minutę įmušė Jonathanas Pereira.

„Almeria“ klubas iki pat mačo pabaigos bandė išlyginti rezultatą, bet Marcelino Garcia Toralio auklėtiniai atsilaikė ir iškovojo svarbią pergalę, po kurios jie grįžta į stipriausią Ispanijos lygą.

„Almeria“ po šio pralaimėjimo liko trečioje vietoje, tačiau ji dar turi galimybę grįžti į „Primera“ lygą. „Almeria“ kartu su „Girona“, „Alcoron“ ir „Las Palmas“ klubais varžysis tarpusavyje dėl paskutinės vietos aukščiausioje Ispanijos lygoje.