Pralaimėjimą NBA lygoje po dramatiškos kovos patyrė Sakramento „Kings“ (34/26) su Domantu Saboniu, kurie namuose 109:113 (36:22, 20:27, 35:28,18:36) nusileido Čikagos „Bulls“ (29/32).

D. Sabonis per aikštėje praleistas 32 minutes pelnė 18 taškų (7/18 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 21 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, penkis kartus suklydo ir prasižengė šešis kartus.

Jis priverstinai aikštę dėl pražangų turėjo palikti ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

Beje, D.Saboniui tai buvo jau 43-iasis iš eilės dvigubas dublis.

„Kings“ gerai pradėjo rungtynes ir buvo susikrovę dviženklę persvarą (36:26). Nors „Bulls“ vienu metu buvo išlyginę rezultatą, visgi Sakramento krepšininkai čia pat vėl šovė į priekį (56:49).

Po ilgosios pertraukos dar labiau ėmė didėti ir netrukus „Kings“ jau pirmavo 87:67. Bet tai nebuvo pabaiga, nes  „Bulls“ nesirengė ir pasiduoti.

Jie ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavo 16:4 ir jau priartėjo iki 104:108. Netrukus rezultatas jau tapo ir lygus bei užvirė dramatiška kova.

„Bulls“ lemiamu metu pataikė dvitaškį, o Sakramento krepšininkai prametė. Lemiamu metu „Bulls“ pataikė ir baudas bei išplėšė dramatišką pergalę. Jie ketvirtąjį mačo ketvirtį laimėjo net 36:18.

Mačo metu D. Sabonis turėjo sugerti skaudų varžovų smūgį į kaklą. Bet šiame epizode ketvirtojo kėlinio viduryje teisėjai neužfiksavo net nesportinės pražangos.

Nugalėtojams Coby White'as surinko 37 taškus, DeMaras DeRozanas pridėjo 33.

Pralaimėjusiems De'Aaronas Foxas pelnė 20 taškų.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 20 (10 rez. perd.), Domantas Sabonis 18 (21 atk. kam., 4 rez. perd., 5 kld.), Kevinas Huerteris 12, Keeganas Murray'us ir Malikas Monkas po 11.

„Bulls“: Coby White'as 37 (7 rez. perd..), DeMaras DeRozanas 33, Ayo Dosunmu 20,  Nikola Vučevičius 10 (13 atk. kam.).