Marijampolės „Sūduva“ beveik užsitikrino Lietuvos A lygos čempionų titulą. Jie dar kartą nugalėjo rankas nuleidusį Vilniaus „Žalgirį“, kurį nugalėjo rezultatu 1 – 0.

Tiesa, rungtynių pradžioje „Žalgiris“ kovojo ir netgi pelnė įvartį, tačiau teisėjas jo neįskaitė. 17-ą minutę Liviu Antalis liko vienas prieš vartus ir nepagailėjo perdavimo Tomislavui Kišui, tačiau pastarojo įvartis buvo anuliuotas dėl nuošalės, kurios iš tiesų nebuvo.

Netrukus vilniečiai patys praleido įvartį. 22-ą minutę kampinio metu vartininkas atrėmė Semiro Kerlos smūgį galva, tačiau laisvas likęs Domagojus Pušičius mušė į vartus – 1 – 0.

Nuo šios akimirkos „Sūduva“ perėmė rungtynių kontrolę ir antrajame kėlinyje kūrė vieną progą po kitos, tačiau, varžovų laimei, jų neišnaudojo. Rungtynėms artėjant prie pabaigos buvo galima netgi aiškiai matyti, kad Vilniaus komandos futbolininkai tiesiog nuleido rankas ir laukė susitikimo pabaigos.

„Sūduva“ beveik užsitikrino čempionų titulą, nors iki čempionato pabaigos dar liko visas penktas ratas tarp šešių geriausių lygos komandų.

Vladimiro Čeburino auklėtiniai įgijo net dešimties taškų persvarą prieš „Žalgirį“, todėl trečio čempionų titulo iš eilės neiškovotų tik stebuklo atveju.