Melburne (Australija) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Australian Open“ teniso turnyre ketvirtadienį visų akys krypo į ruso Daniilo Medvedevo (ATP-2) ir vietos fanų numylėtinio Nicko Kyrgioso (ATP-115) dvikovą.

Įtemptame mače, kuris truko kiek daugiau nei 3 valandas, D.Medvedevas nepalūžo po varžovo psichologinių trukų ir eliminavo australą – 7:6 (7:1), 6:4, 4:6, 6:2. Tai buvo pirma ruso pergalė prieš australą per tris jų dvikovas.

N.Kyrgiosas pirmasis susikūrė du „break pointus“ bet jų nerealizavo, o trečiajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją. D.Medvedevas netrukus galėjo pradėti triuškinti varžovą, bet penktajame geime pralaimėjo „break pointą“, o N.Kyrgiosas čia pat atsitiesė, aštuntajame geime laimėjo varžovo padavimų seriją ir išlygino rezultatą (4:4). D.Medvedevas susigrąžinti iniciatyvą pabandė devintajame geime, tačiau vėl pralaimėjo „break pointą“. Teko žaisti pratęsimą, kuriame N.Kyrgiosas laimėjo pirmąjį tašką savo padavimų metu, bet daugiau pratęsime nieko nenuveikė.

Antrajame sete D.Medvedevas nebeturėjo problemų savo padavimų metu. N.Kyrgiosas problemų išvengė iki aštuntojo geimo, kai rusas susikūrė pirmąjį „break pointą“. Tada australas atsilaikė, bet dešimtajame geime atsiliko 15:40 ir pralaimėjo setą.

Trečiojo seto lūžis įvyko septintajame geime. N.Kyrgiosas atitrūko 40:15, tuomet prie tinklo laimėjo neįtikėtiną tašką ir persvėrė rezultatą savo naudai. D.Medvedevas „break pointų“ nesusikūrė ir varžovo nepavijo.

Užsivedęs australas ketvirtojo seto pradžioje bandė pratęsti gerą atkarpą, bet pralaimėjo „break pointą“, o vėliau korte jau dominavo D.Medvedevas. Rusas šeštajame bei aštuntajame geimuose laimėjo varžovo padavimų serijas ir mačą baigė spurtu 4:0.

N.Kyrgiosas viso mačo metu bandė išmušti varžovą iš vėžių. Australas viename iš epizodų „pavogė“ D.Medvedevui skirtą rankšluostį, beveik visą mačą ginčijosi su bokštelio teisėju dėl įvairiausių dalykų ir tradiciškai įaudrino publiką, kuri ne kartą nušvilpė D.Medvedevą. Rusas po mačo pripažino, kad australų elgesys jį nuvylė.