Jonas Valančiūnas pasižymėjo dvigubu dubliu, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (29/41) komanda – užtikrinta pergale NBA lygoje.

Lietuvio ekipa svečiuose 124:91 (35:10, 29:23, 31:24, 29:34) sutriuškino San Antonijaus „Spurs“ (27/44) krepšininkus.

J.Valančiūnas žaidė 21 minutę, per kurią pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 12 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą bei 4 kartus prasižengė.

Naujojo Orleano klubas jau pirmajame kėlinyje ėmė tolti nuo varžovų ir įgijo dviženklę persvarą (14:4).

Netrukus, dar tame pačiame ketvirtyje, ji šovė iki neregėtų aukštumų. Svečiai surengė neįtikėtiną spurtą 21:0, kuris leido susikrauti net 28 taškų pranašumą (35:7).

Po šio smūgio aikštės šeimininkai atsitiesti taip ir nesugebėjo, o „Pelicans“ atstovai ir toliau nemažino apsukų.

Didžiausias skirtumas buvo fiksuotas trečiajame kėlinyje, kai ekipas skyrė net 40 taškų (81:41).

Aikštės šeimininkai iki rungtynių pabaigos nežymiai priartėjo, tačiau neišvengė triuškinančio antausio – 124:91.

Nugalėtojams šiose rungtynėse negalėjo padėti lyderis Brandonas Ingramas, tačiau net šeši krepšininkai pasižymėjo dviženkliu rezultatyvumu.

Mačo nebaigė San Antonijaus komandos treneris Greggas Popovičius, kuris karštai diskutavęs su teisėjais galiausiai antrajame kėlinyje buvo išvarytas iš aikštės.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 20 (7/14 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud.), Naji Marshallas 18 (7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas (12 atk. kam.) ir Jaxsonas Hayesas (3/4 trit., 8 atk. kam., 3 blk.) po 16, Herbertas Jonesas 13 (7 atk. kam.), Willy Hernangomezas 11 (9 atk. kam.).

„Spurs“: Devinas Vassellas 18 (3/6 dvit., 3/7 trit., 3/4 baud.), Dejounte Murray 17 (9 atk. kam., 5 kld.), Keldonas Johnsonas ir Joe Wieskampas po 11, Johshua Primo 9, Tre Jonesas ir Jockas Landale‘as (7 atk. kam.) po 8.