0

Dramatišką pergalę Londono olimpiados turnyro B grupės trečiajame susitikime iškovojo Rusijos (3/0) rinktinė 75:74 (15:20, 25:12, 19:21, 16:21) palaužusi Brazilijos (2/1) krepšininkus.

Likus žaisti 26 sekundes Aleksejus Švedas tritaškiu išlygino rezultatą - 72:72. Marcelinho Huertas brazilų ataką užbaigė sudėtingu dvitaškiu iš po krepšiu ir išsigelbėjimui paliko 6 sekundes. Vos pasibaigus vienai minutės pertraukėlei brazilai paprašė kitos. Šis veiksmas jiems pakišo koją, nes sugrąžinus kamuolį iš užribio Vitalijus Fridzonas iš aikštės krašto pataikė sudėtingą tritaškį - 75:74. Brazilija turėjo 4 sekundes, bet neturėjo minutės pertraukėlių, todėl jų ataka buvo chaotiška ir paskutinis Leandro Barbosos metimas buvo desperatiškas ir labai netaiklus.

Rusija: Andrejus Kirilenka 19, Timofejus Mozgovas 18 (7 atk. kam.), Aleksejus Švedas 17.

Brazilija: Leandro Barbosa 16, Larry Tayloras 12, Nene (10 atk. kam.), Marcusas Vieira Sousa, Marcelinho Huertas ir Tiago Splitteris po 8.