Rusijos krepšinio čempionato rungtynėse Kazanės „Unics“ (7 pergalės ir 5 pralaimėjimai) ekipa, kurioje rungtyniauja Saulius Štombergas bei kurią treniruoja Valdemaras Chomičius, namuose 76:84 (21:25, 17:15, 16:17, 22:27) nusileido Samaros „Krasnye Krylia“ (5 ir 7) komandai, kuriai atstovauja Valdas Vasylius.

S.Štombergas per 3 žaidimo minutes prametė vienintelį mestą tritaškį bei sykį prasižengė.

Pralaimėjusiems Igoris Zamanskis įmetė 18 taškų, Terrellas Lyday‘us bei Maciejus Lampe surinko po 14, Marko Popovičius pridėjo 13 taškų.

V.Vasylius ant parketo praleido 6 minutes, per kurias taškais nepasižymėjo (0/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), tačiau perėmė kamuolį.

Nugalėtojas Ernestas Bremeris pelnė 25 taškus, Louisas Floresas - 18, Jevgenijus Voronovas - 13 taškų.