Norvegijoje vykstančio Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ penktojo etapo vyrų disko metimo varžybose ketvirtadienį dukart olimpinis čempionas Virgilijus Alekna užėmė trečiąją vietą.

39-erių metų lietuvis sėkmingiausiu, šeštuoju, bandymu diską numetė 64 m.

V. Alekna antruoju bandymu diską numetė 62 m 38 cm, ketvirtuoju - 62 m 43 cm, penktuoju - 63 m 76 cm, o pirmasis ir trečiasis lietuvio mėginimai nebuvo įskaityti.

Nugalėjo olimpinis čempionas estas Gerdas Kanteris - 65 m 14 cm. Antrąją vietą užėmė ispanas Jeniferas Frankas Kasanas (Yennifer Frank Casanas, 64 m 54 sek.).

Varžybose dalyvavo devyni disko metikai.

Bendrojoje „Deimantinės lygos“ įskaitoje pirmauja G. Kanteris, turintis 8 taškus. V. Alekna su 5 taškais užima antrąją vietą. Trečias žengia pasaulio čempionas vokietis Robertas Hartingas, surinkęs 4 taškus.