26
„Leicester City“ – „Watford“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijoje sužaistos keturios „Premier“ lygos rungtynės. Jose užfiksuotos kelios rezultatyvios lygiosios, o pergales šventė „Leicester City“ ir „Sunderland“.

26

Šiemet buksuojantys „Leicester City“ futbolininkai, kurie praėjusiais metais užkariavo Angliją, net 3:0 nugalėjo „Watford“.

Įvarčius „lapėms“ pelnė Onyinye`as Ndidi (38`), Riyadas Mahrezas (58`) ir vyšnią ant torto uždėjęs Marcas Albrightonas (90`).

„Sunderland“ išvykoje 0:2 palaužė „Hull City“. Nors pirmas kėlinys buvo sausas, įvarčiai sukrito po pertraukos. Juos pelnė Billy Jonesas (69`) ir Jermainas Defoe (90`).

Lygiosiomis 2:2 baigėsi „Burnley“ ir „West Bromwich Albion“ rungtynės. Iš pradžių „Burnley“ ekipą į priekį išvedė Samas Vokesas (55`), tačiau rezultatą išlygino Jose Salomonas Rondonas (66`). Tada į priekį išsiveržė svečiai, kai įmušė Craigas Dawsonas (77`). Svarstykles vėl išlygino Samas Vokesas (85`).

„AFC Bournemouth“ ekipa 2:2 sužaidė su „Stoke City“ klubu. Iš pradžių svečius į priekį išvedė į savo vartus įsimušęs Lysas Moussetas (33`), o rezultatą lygino Junioras Stanislas (62`). Svečiai po Mame Biramo Dioufo tikslaus smūgio vėl pirmavo, bet į savo vartus įsimušė Ryanas Shawcrossas (81`).