Keturias rungtynes iš eilės laimėjusi Madrido „Real“ (5/2) komanda nepratęsė šios serijos.

Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 58:65 (11:14, 23:21, 17:14, 7:16) nusileido Kazanės UNIKS (3/4) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai sėkmingiau startavo šiame mače ir po atkarpos 8-0 šovė į priekį (3:10), o antrojo ketvirčio pradžioje skirtumas jau tapo dviženkliu (11:21).

Po didžiosios pertraukos svečiai iš Madrido sugebėjo ne tik panaikinti deficitą, tačiau ir persvėrė rezultatą (44:37).

Antroje rungtynių pusėje, didžiąją jų dalį, kontroliavo svečiai, tačiau ketvirto kėlinio pabaigoje Andrejaus Vorontsevičiaus dvitaškis vėl išvedė aikštės šeimininkus į priekį (58:59).

Madrido ekipos atakos strigo, o netrukus po dvitaškį dar pridėjo Lorenzo Brownas ir Johnas Brownas (58:63).

Tašką susitikime galutinai padėjo du baudų metimus realizavęs Isaiah Canaanas (58:65).

„Real“: Walteris Tavaresas 15 (5/6 dvit., 5/8 baud., 7 atk. kam., 4 per. kam., 9 išpr. praž., 28 n. b.), Guerschonas Yabusele 13, Alberto Abalde 10, Vincentas Poirier (8 atk. kam.) ir Sergio Llullas po 5.

UNIKS: Mario Hezonja (8 atk. kam., 5 kld.), ir Andrejus Vorontsevičius po 13, Lorenzo Brownas ir Isaiah Canannas po 9, Marco Spissu 7 (9 rez. perd.), Johnas Brownas (5 per. kam.) ir Tonye Jekiri (10 atk. kam.) po 6.