Edgaras Ulanovas liko be taškų, tačiau lietuvio atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (15-10) pratęsė įspūdingą pergalių seriją Eurolygoje.

Turkai namie 89:84 (24:22, 21:20, 22:18, 22:24) įveikė Berlyno ALBA (8/17) – tai dešimtoji iš eilės „Fenerbahče“ pergalė turnyre.

E. Ulanovas žaidė kiek daugiau nei 14 minučių, per kurias nė karto nemetė į krepšį, atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

Tai penktas kartas šiame sezone, kai lietuvis aikštę palieka nesurinkęs nė taško.

„Fenerbahče“ nutolo įpusėjus ketvirtam kėliniui, kai Dyshawnas Pierre’as įsmeigė tris tolimus metimus ir pridėjo dvitaškį  – 85:72.

Vis tik tada kiek trumpesnę nei dviejų minučių atkarpą ALBA laimėjo 10:0 ir vėl grąžino intrigą – 82:85.

Po minutės pertraukėlės „Fenerbahče“ pelnė keturis taškus be atsako ir „uždarė“ rungtynes.

Turkijos ekipai Nando De Colo pelnė 26 taškus (7/9 dvit., 1/6 trit., 9/9 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

„Fenerbahče“: N. De Colo 26, D. Pierre’as 17, J. Vesely (8 atk. kam.) ir M. Guduričius po 12.

ALBA: M. Erikssonas 19, B. Lammersas 16, M. Lo ir S. Fontecchio po 14, J. Thiemannas 10.