Italijos rinktinė UEFA Tautų lygos A diviziono rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo Olandijos futbolininkus.

Nicolo Barella 13-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas ir ataka nutrūko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Ciro Immobile 20-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų. Georginio Wijnaldumas 33-ąją minutę suklaidinęs varžovus atliko smūgį, tačiau Gianluigi Donnarumma meistriškai atrėmė kamuolį.

Saugas Nicolo Barella per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu smūgiu galva išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Memphis Depay‘us 61-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.