Ketvirtadienio vakarą UEFA Supertaurės rungtynėse pergalę šventė Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris po pratęsimo 2:1 įveikė „Sevilla“ ekipą.

Budapešte vykęs mačas intensyvia sparta prasidėjo iškart. „Bayern“ surengė kelias pavojingesnes atakas, bet atlikti itin pavojingų smūgių nepavyko.

Tačiau „Sevilla“ čia pat surengė atsaką, o teisėjas užfiksavo baudos aikštelėje Davido Alabos pražangą ir skyrė 11 metrų baudinį į „Bayern“ vartus, kurį sėkmingai realizavo Lucas Ocamposas.

Vokiečiai netrukus surengė kelis pavojingu atsakymas. Iš pradžių Thomasas Mulleris vos nenukreipė kamuolio į vartus, o 26 minutę Benjaminas  Pavardas po to paties Th. Mullerio perdavimo pavojingai smūgiavo iš gana patogios pozicijos, bet kamuolys praskriejo virš vartų.

Robertas Lewandowskis pavojingai smūgiavo į vartus, o netrukus sukūrė pavojingą situaciją ekipos draugui Leonui Goretzkui, kai šiam atmetė kamuolį ir saugas užtikrintai iš maždaug 10 metrų pelnė įvartį.

Praėjus 8 minutėms po pertraukos R. Lewandowski ir pats pasiuntė kamuolį į vartus, bet jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Vokiečiai didino presingą nuolat, bet  „Sevilla“ sėkmingai žaidė gynyboje, o susitikimo pabaigoje patys turėjo idealią progą išsiveržti į priekį. Youssefas En Nesyri greitos kontratakos metu iššoko vienas prieš vartininką Manuelį Neuerį, bet šis atrėmė smūgį ir nukreipė kamuolį už galinės linijos.

Pagrindinis laikas pasibaigė 1:1, tad komandos žaidė pratęsimą.

Jį pavojingiau pradėjo Sevilijos ekipa, surengusi išpuolį, vis dėlto pirmojo pratęsimo kėlinio pabaigoje įvartį pelnė  „Bayern“, kai po kampinio Davidas Alaba smūgiavo į vartus, smūgį vartininkas atlaikė, bet antru bandymu Javi Martinezas išvedė bavarus į priekį.

Per kitas 15 minučių rezultatas  nepakito,  „Bayern“ turėjo šansų ir pelnyti dar vieną įvartį, tačiau galutinis teisėjo švilpukas paskelbė jų pergalę rezultatu 2:1.