Trečiadienį Hamburge vykusiame UEFA Europos lygos turnyro finale Madrido „Atletico“ futbolininkai po pratęsimo rezultatu 2-1 įveikė Londono „Fulham“ vienuolikę bei iškovojo antrą pagal prestižą Senojo žemyno klubinio futbolo trofėjų.

Pirmajame kėlinyje iniciatyvą turėjusi Ispanijos ekipa galėjo įsiveržti į priekį jau 12 susitikimo minutę, kuomet aikštės viduryje nedovanotinai suklydo Danny Murphy ir vienas prieš vartininką iššoko Diego Forlanas, tačiau puolėjo šūvis pataikė į virpstą.

Dar po kelių akimirkų krašto saugo Jose Antonio Reyeso baudos smūgį atrėmė visas rungtynes patikimai žaidęs vartų sargas Markas Schwarzeris.

Vis dėlto „matracų“ atakos davė vaisių – 32 minutę po nepavykusio Sergio Aguero bandymo smūgiuoti pirmas prie kamuolio atsidūręs Forlanas vienu lietimu nuginklavo vartininką iš Australijos.

Verta pažymėti, kad urugvajietis buvo nežymioje nuošalėje, kurios neužfiksavo arbitras.

„Fulham“ komanda nebuvo linkusi pasiduoti ir netrukus išlygino rezultatą, kai po chaotiškos atakos galingu smūgiu iš arti Davidui De Geai vilčių nepaliko Simonas Daviesas.

Antrąją mačo dalį aktyviau pradėjo anglai, tačiau progomis pasižymėti nepasinaudojo tiek Zoltanas Gera, tiek tas pats Daviesas.

Greitu tempu vykusiose rungtynėse per pagrindinį laiką nugalėtojo išsiaiškinti nepavyko, tad ekipoms teko žaisti pratęsimą.

115 minutę šansą tapti mačo didvyriu praleido Aguero – argentinietis vos iš poros metrų nesugebėjo nukreipti kamuolį tiksliai į vartų tinklą.

„Atletico– fanai džiūgauti pradėjo likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos, kai po Aguero perdavimo technišku smūgiu pergalingą įvartį pelnė Forlanas.

Per likusį laiką nusivylę Londono miesto futbolininkai nesugebėjo surengti rimtesnių išpuolių.

Madrido „Atletico“ 2 - 1 Londono „Fulham“ (po pratęsimo)

32' [1 - 0] Diego Forlan

37' [1 - 1] Simon Davies

116' [2 - 1] Diego Forlan