UEFA Čempionų lygoje pasibaigė priešpaskutinis grupių etapo turas. Centrinėje dvikovoje „Manchester United“ namie 1:3 (1:1) nusileido Paryžiaus „Saint-Germain“. Kitose rungtynėse įspūdingą šou užkūrė  Londono „Chelsea“ puolėjas Olivier Giroud.

H grupės mače Mančesteryje 6-ąją minutę PSG į priekį išvedė Neymaras. 23-ią minutę „Man United“ žaidėjas Fredas galva trenkė varžovui, kritusiam ant vejos. Teisėjas po VAR peržiūros nusprendė Fredą nubausti tik geltona kortele.

32-ąją minutę rezultatą išlygino Marcusas Rashfordas.

Antrame kėlinyje ir vėl netrūko įvykių – 69 min. Marquinhosas sugrąžino persvarą PSG ekipai, o vos po akimirkos Fredas gavo antrą geltoną kortelę ir „Man Utd“ liko žaisti dešimtiese.

Jau per pridėtą laiką antrą įvartį pelnė Neymaras ir įtvirtino PSG pergalę.

Standings provided by SofaScore LiveScore

G grupėje lengvas pergales įsirašė lyderiai. Be Lionelio Messi žaidusi „Barcelona“ 3:0 (2:0) išvykoje sutriuškino Budapešto „Ferencvaroš“.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Antoine’as Griezmannas (14 min.), Martinas Braithwaite’as (20 min.) ir Ousmane’as Dembele (28 min.).

Kitose rungtynėse Turino „Juventus“ 3:0 (1:0) nugalėjo Kijevo „Dynamo“. Įvarčius mušė Federico Chiesa (21 min.), Cristiano Ronaldo (57 min.) ir Alvaro Morata (66 min.).

35-erių C. Ronaldo įvartis buvo jubiliejinis – 750-asis per karjerą klubuose ir Portugalijos rinktinėje.

E grupės lyderių mūšyje Londono „Chelsea“ išvykoje 4:0 (1:0) sutraiškė „Sevilla“, o visus keturis įvarčius mušė prancūzas Olivier Giroud – 8, 54, 74 ir 83 minutėmis.