Vilniaus „Lietuvos rytas“ (0-3) lieka be pergalių Europos taurės „Top 16“ etapo F grupėje. Vilniečiai Turine panaikino triuškinantį deficitą, bet galiausiai 77:83 (14:18, 16:30, 29:17, 18:18) nusileido „Fiat“ (2-1) klubui.

Vilniečiai po šio pralaimėjimo ir toliau liko vienintele pergalės skonio nepatyrusia F grupės ekipa.

„Fiat“, Miuncheno „Bayern“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ per tris turus visos iškovojo po dvi pergales.

Lietuvos komandai dabar reikės laimėti visas likusias rungtynes, padaryti tai didesniu skirtumu nei pralaimėjo ir tikėtis palankių rezultatų.

Vilniečiams 20 taškų pelnė Rokas Giedraitis, 12 Chrisas Krameris (8 rez. perd., 4 per. kam. 25 naud.).

„Fiat“ gretose išsiskyrė Saša Vujačičius - 21 taškas, Lamaras Pattersonas pridėjo 20.

„Lietuvos rytas“ į duobę įkrito jau pirmajame kėlinyje, kai atsiliko 6:16.

Nors buvo priartėję per tris taškus, lietuviai krito dar į gilesnę duobę antrajame kėlinyje, kai penkių minučių atkarpą pralaimėjo 0:14 ir atsiliko 20:37.

Atsilikimas buvo pasiekęs 19 taškų atžymą, bet ketvirtojo kėlinio pradžioje ją buvo pavykę sumažinti iki dviejų taškų. Tačiau tada „Fiat“ vėl šovė į priekį ir iškovojo pergalę.