Tubelis vėl spindėjo NCAA pirmenybėse

Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) pergalių kraitį papildė Arizonos universiteto „Wildcats“ (18/3) ekipa. Šeštąjį reitingą lygoje turinti komanda 63:58 (36:32, 27:26) nugalėjo Vašingtono valstybinio universiteto „Cougars“ (9/13).

Ąžuolas Tubelis per 32 minutes pelnė 18 taškų (9/16 dvitaškių, 0/2 baudų metimų), atkovojo 12 ir perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Tautvilas Tubelis ant parketo nepasirodė. 15 taškų nugalėtojams surinko Kerras Kriisa (5 atk. kam., 5/10 tritaškių, 4 klaidos), 10 – Pelle’as Larssonas (5 atk. kam.). Varžovams po 15 taškų pelnė Justinas Powellas (9 atk. kam.) ir Mouhamedas Gueye’as (10 atk. kam., 2 blokai).

Triuškinančią nesėkmę patyrė Denverio universiteto „Pioneers“ (12/11), nusileidę Oralo Robertso universiteto „Golden Eagles“ (18/4) – 61:102 (39:43, 22:59). Lukas Kišūnas per 26 minutes pelnė 7 taškus (3/7 dvitaškių, 1/4 baudų metimų), atkovojo 13 ir perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė. 25 taškus lietuvio komandai pelnė Tommy Bruneris (7 klaidos), 12 – Justinas Mullinsas.

Nugalėtojams 25 taškus surinko Maxas Abmasas (4/10 tritaškių), 20 – 226 cm ūgio milžinas Connoras Vanoveris (10 atk. kam., 3/4 tritaškių), 17 – Isaacas McBride’as (4/7 tritaškių), 10 – Kareemas Thompsonas. Šiaurės Kentukio universiteto „Norse“ (14/8) laimėjo prieš Green Bay’aus universiteto „Phoenix“ (2/20) – 68:50 (31:26, 37:24).

Hubertas Pivorius per 3 minutes spėjo pramesti dvitaškį. „Norse“ gretose 20 taškų pelnė Marquesas Warrickas, 15 – Samas Vinsonas, 11 – Xavieras Rhodesas (5 per. kam.). Varžovams 16 taškų surinko Cade’as Meyeris (8 atk. kam.), 13 – Clarence’as Cummingsas (6 atk. kam., 3/5 tritaškių).