Ketvirtadienį Anglijoje prasidėjo 2008 metų pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų trečiasis etapas. Sėkmingai pusfinalio etape (80 sportininkų) pasirodė bei tarp 36 finalo dalyvių pateko visi trys lietuviai - Andrejus Zadneprovskis, Edvinas Krungolcas bei Justinas Kinderis.

27 dalyvių pusfinalio B grupėje ketvirtadienį A. Zadneprovskis be jojimo rungties surinko 4288 taškus ir užėmė antrąją vietą. Lietuvos penkiakovininką aplenkė tik čekas Michalas Michalikas (4292 tšk.). Vienuoliktas B grupėje buvo Justinas Kinderis (4248 tšk.).

Edvinas Krungolcas (4256 tšk.) tenkinosi septintąją pozicija C grupėje (27 dalyviai), kurios nugalėtoju tapo britas Nicholas Woodbridge`as (4288 tšk.).

Pusfinalio etapo A grupės (26 sportininkai) varžybas ketvirtadienį laimėjo amerikietis Elis Bremeris, surinkęs 4240 taškų.