Tryliktąją pergalę Škotijos futbolo čempionato XXIX turo rungtynėse pirmadienį iškovojo Anatolijaus Korobočkos, kuris laikinai pakeitė Valdą Ivanauską, treniruojamas Edinburgo "Hearts" klubas, svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjęs devintojoje pozicijoje esančią "Motherwell" (32 tšk.) vienuolikę.

Nugalėtojų gretose visą mačą žaidė Marius Žaliukas ir Linas Pilibaitis (įspėtas 76 min.), iki pertraukos rungtyniavo Edgaras Jankauskas, iki 65 minutės Kęstutis Ivaškevičius (įspėtas 19 min.), o 76-ą minutę Škotijos čempionate debiutavo Tomas Kančelskis.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Ibrahimas Tallis (37 min.) ir Stephenas Craiganas (66 min., į savo vartus).

Po šios pergalės ketvirtoje vietoje esantys "Hearts" futbolininkai surinko 48 taškus ir pavijo trečiojoje pozicijoje esančią "Aberdeen" ekipą.

Dvylikos komandų čempionate pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Glazgo "Celtic" (74 tšk.) klubas, 19-a taškų lenkiantis antroje vietoje esančią Glazgo "Rangers" vienuolikę.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. "Celtic"                       29 23  5  1  57:22  74
2. "Rangers"                      29 16  7  6  48:24  55
3. "Aberdeen"                     28 14  6  8  39:25  48
4. "Hearts"                       29 16  9  7  38:25  48
5. "Hibernian"                    29 11  7 11  46:34  40
6. "Kilmarnock"                   29 11  7 11  38:44  40
7. "Inverness Caledonian Thistle" 29  8 10 11  31:37  34
8. "Falkirk"                      29 10  3 16  36:39  33