Dar vieną pralaimėjimą, jau trečią iš eilės, Eurolygoje patyrė Milano „AX Armani“ (8/4) krepšininkai.

Madų sostinės ekipa namuose 72:93 (25:30, 20:30, 12:12, 15:21) neprilygo Pirėjo „Olympiakos“ (8/4) komandai.

Graikai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir jau jo pradžioje galėjo pasigirti dviženkle persvara (4:15). Netrukus skirtumas pasiekė ir 14 taškų žymą (8:22).

Nors antrajame kėlinyje italai ir atstatė pusiausvyrą (33:33), tačiau labai trumpam. Čia pat svečiai atsakė spurtu 12:0 ir vėl šovė į priekį (33:45).

Po didžiosios pertraukos Pirėjo krepšininkai nemažino apsukų ir dar labiau padidino atotrūkį (53:70).

Galiausiai italams varžovų pavyti nepavyko ir teko pripažinti pastarųjų pranašumą – 72:93.

Šiose rungtynėse graikai pataikė net 18 tritaškių. Tai padaryti jiems prireikė 33 bandymų (55 proc.).

„AX Armani“: Shavonas Shieldsas 26 (6/13 dvit., 3/4 trit., 5/5 baud., 28 n. b.), Luigi Datome 12, Sergio Rodriguezas ir Malcolmas Delaney po 8, Troyus Danielsas ir Kyle‘as Hinesas (3 blk.) po 5.

„Olympiakos“: Giannoulis Larentzakis 18 (0/1 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud.), Tyleris Dorsey 14 (4/6 trit.), Sasha Vezenkovas 12, Hassanas Martinas 8, Thomasas Walkupas, Moustapha Fallas, Kostas Sloukas ir Georgios Printezis po 7.