Domantas Sabonis surinko 14-ą trigubą dublį šiame sezone, o jo atstovaujamos Sacramento „Kings“ ekipos viešnagė Čikagoje buvo pažymėta pergale prieš vietos „Bulls“ 123:115 (32:25, 39:27, 20:29, 32:34). Jis taip pat šiame mače pakartojo savo trigubų dublių per vieną sezoną rekordą, nes tiek pat (14) buvo surinkęs per visą praėjusį sezoną.

Lietuvis per 39 žaidimo minutes pelnė 13 taškų (6/7 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, 6 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Statistiškai geriausias D. Sabonio sezonas

Žiūrint per trigubų dublių prizmę galima sakyti, kad tai geriausias statistiškai centro iš Lietuvos sezonas NBA lygoje. Reguliariajame sezone dar liko sužaisti 34 rungtynės, tad savo rekordą 211 cm auštaūgis dar tikrai spės pagerinti, o daugiau už jį trigubų dublių šiame sezone yra surinkęs tik serbas Nikola Jokičius (15). Geriausias visų laikų rezultatas pagal šį rodiklį priklauso Russellui Westbrookui, kuris 2016-2017 m. sezone buvo surinkęs 42 trigubus dublius.

Tai taip pat buvo jo 31-osios rungtynės iš eilės, kada jis atliko dvigubą dublį.

Mačo eiga

Svečiai dominuoti ėmė anksti ir dar pirmajame kėlinyje atsiplėšė dviženkliu skirtumu (27:17). Antrajame ketvirtyje pastarieji nemažino apsukų ir prieš didžiąją pertrauką susikrovė 19 taškų pranašumą (71:52).

Trečiąjį kėlinį Sakramento ekipa pradėjo atkarpa 11-0 ir atstumas tarp komandų išaugo iki rekordinio 30 taškų (82:52). Nepaisant to, aikštės šeimininkai rankų nenuleido ir dar iki lemiamo ketvirčio deficitą nurėžė vos iki 10 taškų (91:81), o ketvirtajame atkūrė intrigą, kai priartėjo iki 3 taškų (116:113). Visgi, svečiai mačą uždarė penkiais taškais be atsako ir pergalės iš rankų nepaleido – 123:115.

Nesustabdomai Kalifornijos ekipos gretose žaidė ir De’Aaronas Foxas. „Kings“ įžaidėjas per 35 minutes pelnė 41 tašką (8/13 dvit., 5/11 trit., 10/12 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius,atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 41 (13/24 metimai), Malikas Monkas 22 (7 rez. per.), Trey’us Lylesas 16 (5/7 trit.), Domantas Sabonis 13 (14 atk. kam., 10 rez. per.), Harrisonas Barnesas 11, Kevinas Huerteris 9.

„Bulls“: Coby White’as 26 (4/7 trit.), DeMaras DeRozanas (7 atk. kam.) ir Nikola Vučevičius (12 atk. kam.) po 24, Ayo Dosunmu 18, Alexas Caruso 7 (6 rez. per.).