Domantas Sabonis įsirašė trigubą dublį ir šventė pergalę su Indianos „Pacers“ (16/29) komanda. Ricko Carlisle’o auklėtiniai svečiuose 111:104 (23:32, 27:24, 26:24, 35:24) palaužė Los Andželo „Lakers“ (22/23) krepšininkus.

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 10 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Jam tai yra trečias trigubas dublis per paskutines septynias rungtynes.

Indianos ekipa prastai pradėjo mačą ir didžiąją laiko dalį atsilikinėjo. Jiems galiausiai išsiveržti į priekį keliais taškais pavyko tik po pertraukos.

Vėliau šeimininkai vėl perėmė iniciatyvą, tačiau Indianos ekipa surengė spurtą 15:6 ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui pirmavo 95:87.

Nors  „Lakers“ dar bandė priartėti, bet lemiamu momentu D. Sabonio ir Cariso LeVerto taškai įtvirtino  „Pacers“ klubo pergalę.

Nugalėtojams C. LaVertas surinko 30 taškų.

Pralaimėjusiems LeBronas Jamesas pelnė 30, dar 20 pridėjo Talenas Hortonas-Tuckeris. Russellas Westbrookas pataikė 5 metimus iš 17 ir surinko 14 taškų.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), Talenas Hortonas-Tuckeris 20 (7 rez. perd.), Russellas Westbrookas ir Carmelo Anthony po 14, Malikas Monkas 10.

„Pacers“: Carisas LeVertas 30, Domantas Sabonis 20 (12 atk. kam., 10 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 19, Justinas Holiday ir Chrisas Duarte  po 11.