NBA čempionate skaudų pralaimėjimą patyrė Indianos „Pacers“ (13/19) su Domantu Saboniu – jie svečiuose 29 taškų persvara pralaimėjo Majamio „Heat“ (19/13) komandai – 96:125 (21:33, 24:35, 24:30, 27:27).

„Pacers“ trumpai pirmavo susitikimo pradžioje, bet dar pirmame ketvirtyje paleido varžovus į priekį dviženkle persvarą ir nesugebėjo jų pavyti.

Domantas Sabonis per 29 minutes savo komandai pelnė 12 taškų ir atkovojo 4 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė. Lietuvis pataikė 4 dvitaškius iš 9, 4 baudų metimus iš 5 ir prametė abu tritaškius.

„Heat“ šiame mače užmėtė varžovus tolimais metimais ir pataikė net 22 tritaškius iš 49 (44 proc.). „Pacers“ realizavo 11 tolimų metimų iš 31 (35 proc.). Be to, Majamio komanda dominavo aikštėje pagal atkovotus kamuolius (53-42) ir pagal atliktus rezultatyvius perdavimus (30-22).

„Kai kamuolys aikštėje juda taip, mūsų žaidėjai puikiai jaučia tą energija ir niekam nekyla noras žaisti savanaudiškai“, – pažymėjo 26 taškus surinkęs „Heat“ krepšininkas Duncanas Robinsonas.

Šiose rungtynėse prie „Pacers“ vairo sugrįžo treneris Rickas Carlisle'as, kuriam gruodžio 9-ąją buvo nustatytas teigiamas COVID-19 testas. Trenerio sugrįžimą apsunkino Malcolmo Brogdono trauma – pirmame kėlinyje jis pasiskundė achilo skausmais ir daugiau nežaidė.

„Majamio „Heat“ buvo nuostabūs, jie sužaidė fenomenaliai. pačiu aukščiausiu lygiu. Mes, žinoma, to pasakyti apie save negalime. Buvo sunkus vakaras“, – varžovus gyrė R. Carlisle'as.

„Heat“: Duncanas Robinsonas 26 (6/10 trit.), Tyleris Herro 26, Maxas Strusas 18 (7 atk. kam.), KZ Okpala 16.

„Pacers“: Carlas Levertas 17, Chrisas Duarte 17, Oshea Brissettas 14, Domantas Sabonis 12.