Panevėžyje vykusiose atvirose Lietuvos mokinių žiemos treko pirmenybėse, kuriose varžėsi Latvijos, Estijos ir Lietuvos atstovai, laurus skynė klaipėdiečiai.

Individualiose 2 km persekiojimo lenktynėse čempiono laurai atiteko sporto klubo „Pajūris“ atstovui Arnoldui Laurišoniui - 2 min. 24, 36 sek. Nuo jo vos viena sekunde atsiliko ir vicečempionu tapo kitas klaipėdietis Marius Gadliauskas.

Pastarasis ant antrojo prizininkų pakylos laiptelio kopė 500 m rungtyje - 36, 14 sek, o bronzos medaliais pasipuošė 250 m ir 200 m sprinto varžybose.

Šie pasiekimai tarp 74 varžybų dalyvių bendroje įskaitoje jam užtikrino antrąją poziciją.

O A. Laurišonis, kuris, be aukso medalio individualiose lenktynėse, dar trečiąsias vietas iškovojo grupinėse ir 500 m lenktynėse, bendroje įskaitoje liko ketvirtas.

Klaipėdos ekipos treneriai Vladimiras Kolesnikovas, Vilija Purlytė ir Jaunius Gustys pasidžiaugė auklėtinių pasirodymais ir sakė, jog tai buvo rimta repeticija prieš šį pavasarį Maskvoje (Rusija) planuojamas daugiadienes treko lenktynes.

Taip pat mūsiškiai vasarą žada dalyvauti Minske (Baltarusija) vyksiančiame Europos treko čempionate.

„Apmaudu, kad Klaipėdoje neturime tokio dviračių treko, kokį įsirengė Panevėžys. Klaipėda nuo seno garsėja dviračių sporto pasiekimais, tačiau šįkart Panevėžys nušluostė mums nosį“, - „Vakarų ekspresui“ savo mintimis dalijosi V. Purlytė.