Fantastišką žaidimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) demonstravusį Joną Valančiūną pristabdė trauma.

Pirmadienio naktį Lietuvos laiku aukštaūgis patyrė traumą trečiajame kėlinyje, kai kovodamas dėl kamuolio puolime, nesėkmingai nusileido ant Landry Shameto kojos ir susižeidė čiurną.

JV lydimas komandos atstovų nužingsniavo „Grizzlies“ rūbinės link, bei ant parketo nesugrįžo.

Memfio klubas išvykoje 96:113 pralaimėjo Los Andželo „Clippers“ ekipai, o viso 21-ą minutę aikštelėje praleidęs JV pelnė 9 taškus (2/7 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, tačiau suklydo 5 kartus.

Primename, kad prieš tai vykusios rungtynėse su Finikso „Suns“, 26-erių lietuvis surengė istorinį pasirodymą, kai pelnė net 34 taškus ir atkovojo 20 kamuolių.

Iškart po dvikovos Kalifornijoje, uteniškiui atlikti rentgeno tyrimai lūžio neparodė. Kitą dieną jam bus atlikti magnetinio rezonanso tyrimai.

„Grizzlies“ jau senokai neturi jokių šansų patekti į NBA atkrintamąsias varžybas, o reguliariame sezone jiems beliko sužaisti penkerias rungtynes, paskutines – balandžio 11-ąją.

Spėjama, kad J. Valančiūnas šiame sezone aikštelėje gali ir nepasirodyti, tačiau galutinis sprendimas bus priimtas tik atlikus magnetinį rezonansą.

Lietuvis atstovaudamas „Grizzlies“ spėjo sužaisti jau 18 rungtynių, bei vidutiniškai per 28,1 min. fiksuoja 20,6 taško ir 10,9 atkovoto kamuolio statistiką.