Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Aston Villa“ futbolininkus.

Carlosas Viniciusas 29-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

Harry Kane‘as 68-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą 2:0.

Trezeguetas 74-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Pierre‘as Emile‘is Hojbjergas 78-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo Emiliano Martinezas.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Rossas Barkley 84-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.