Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įspūdingą pergalę iškovojo Jose Mourinho vadovaujama „Tottenham“ ekipa, kuri namuose 4:1 nugalėjo „Crystal Palace“ ekipą.

Šiose rungtynėse fantastiškai pasirodė Garethas Bale‘as ir Harry Kane‘as.

25-ą ir 49-ą minutėmis G.Bale‘as po H.Kane‘o perdavimų mušė po įvartį, tuo tarpu pats H.Kane‘as pasižymėjo 52-ą ir 76-ą minutėmis.

Vienintelį įvartį „Crystal Palace“ ekipai pelnė Christianas Benteke (45+1‘).

Atskiro paminėjimo vertas pirmasis H.Kane‘o įvartis, kurį jis pelnė vienu lietimu atlikęs smūgį už baudos aikštelės ribų.

70-ą minutę pakeistas 31-erių metų G.Bale‘as per pastarąsias 6-erias rungtynes pelnė 6 įvarčius

Po šios pergalės „Tottenham“ su 45 taškais žengia 6-oje vietoje, tuo tarpu „Crystal Palace“ su 34 taškais užima 13-ą poziciją.