„Tottenham“ antrajame kėlinyje palaužė „Fulham“ ekipą

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį žaidžiamos šešerios XXXV-ojo turo rungtynės.

Londone įvyko miesto derbis, kuriame susigrūmė "Tottenham" prieš "Fulham". Įtikinamą pergalę rezultatu 3-1 iškovojo "Spurs" futbolininkai.

35-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Paulinho, tačiau vos po dviejų minučių rezultatą išlygino Steve'as Sidwellas.

Antrajame kėlinyje "Tottenham" ekipa įrodė savo pranašumą. Po vieną įvartį pelnė Harry Kane'as bei Younesas Kaboulas. "Fulham" 77-ąją minutę galėjo sušvelninti rezultatą, tačiau S.Sidwellas nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Tottenham" po šios pergalės išsaugojo šeštąją vietą ir kelialapį į UEFA Europos lygą.

Šiandien Anglijoje bus sužaistos dar penkerios turo rungtynės.