Vilniečių galimą šventę keliant A lygos čempionų taurę perkėlė „Kauno Žalgiris“, kuris 35-ojo turo dvikovoje LFF stadione išplėšė lygiąsias – 0:0.

Pirmame kėlinyje „Žalgiris“ kontroliavo situaciją ir kėlė net 11 kampinių, tačiau tik sykį buvo sukurta išties pavojinga situacija, kai Djibrilis Diaw smūgiu galva pasiuntė kamuolį greta virpsto.

Deividas Mikelionis taip pat turėjo darbo: vartininkas atrėmė Mileno Gamakovo ir Hugo Videmonto tolimus smūgius. Savo ruožtu svečiai aštriais išpuoliais per pirmas 45 minutes neišsiskyrė.

Vis dėlto jau pirma „Kauno Žalgirio“ ataka antrame kėlinyje galėjo baigtis įvarčiu. Philipas Otele baudos aikštelėje suklaidino Tomislavą Duką ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, tačiau Ivanas Tatomirovičius meistriškai išgelbėjo komandą.

Tai buvo paskutinis kauniečių pavojingas išpuolis – per likusį laiką teko gintis nuo varžovų atakų.

D. Mikelionis surengė nuostabų benefisą: vartų sargas puikiai atrėmė Franciso Kyeremeh smūgį galva ir apsigynė nuo H. Videmonto šūvių, išplėšdamas komandai itin svarbų tašką.

„Kauno Žalgiris“ su 63 taškais beveik užsitikrino bronzos medalius, o „Žalgiris“ savo kraityje turi auksines rungtynes. Iki titulo Vladimiro Čeburino kariaunai trūksta taško.