Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Legali vaiku pornografija, o ne nuotolinis mokymas, ar reikia nepilnameciams siusti video ir foto kaip sportuoji? Ar patus sugebetumete sukurti video filmuka ir papasakoti i kamera ismokta tema? Ar galima taip?
Baikite dejuoti.....
Kai dėl didesnių algų tai per langus lipa tą pačią akimirką, o kai atsisiųsti programėlę, per kurią galėtų bendrauti su vaikais online, tai ir mėnesio maža... Niekaip nesuprantu, kokia problema, juk viskas turi vykti taip kaip mokykloje, tik fiziškai į ją neini dailė, kūno kultūra ir t. t. Jei mokytoja nesijungia online tai reiškia ji neatvyko į darbą, jei vakas nesijungia tai jis nedalyvauja pamokoje ir už tai tada atsakingi jau tėvai, kodėl taip yra. Jei vaikas neturiu priemonių jungtis online, tai jau tėvai turėtų susimastyti, kad pasaulis žengia į priekį ir viduramžiai jau baigėsi, o jei mokytoja neturi kompiuterio, na tai tada aš jau patylėsiu...
Juk ugdymo programų nesumažino, mokytojai turi būti kūrybingi ir plačiausią programą mokytojai turi išmokyti per 2 savaites savarankiškai išmokę dirbti nuotoliniu būdu? Vaikai be mokytojų negeba ir normalu, o ministerija galvoja, kad tvarkaraščiai turi būti nauji. Gal pagaliau sumažinkite vaikams ugdymo programas ir jie nejaus tokios įtampos.
Tam kad įjungti Zoom reikia užeiti į tamo kur krūvą žinučių. Antrokui sunku susigaudyti tarp viso šito šlamšto. Tai kol aš namie tai pajungiu. Bandėm variantą, kad pats pajuntu. Be sansu. O dar 3 mokytojai ir kiekvienas su savo nurodo. Bet reik eit dirbt. Negaliu gi ištisai imt ne darbingumą, nes be darbo liksiu.
@Agne Pasiimkit atostogų ir mokykitės rašybos, skyrybos, minčių raiškos ir kaip dirbti kompiuteriu kartu su savo antroku.
Labas. Kas nori, tas ir mokosi. O kas nenori ir tingi, tai tam ir nuotolinis mokymas yra labai sunkus.Ne visi tėvai yra profesoriai , kad mokytų savo atžalas. Kas kaip išmano iš tėvų taip ir aiškina savo vaikams.
Kad ir mano anūkas, mokosi ir jam viskas gerai gaunasi. Nereikia stenėti ir verkšlenti, o dirbti ir mokytis reikia. Tik tai gyvenime pasieks savo rezultatu.
Na, pas mus vyksta didelis krūvis, klasės darbai, namų darbai, popierinėse pratybose, toliau iš vadovėlių, dar perrašymų.. Toliau Eduka platforma kelios pamokos, dar būtinai Ema spręsti, dar spėti knygas perskaityti.. Tai kol susirenki viską... Nekalbu apie dailės ir darbų, tikybos pilnas pamokas. Jų nespėjau su vaiku atlikti. Viskas parašyta, kol sutapatini vadovėlį, pratybas, daugybos lentelė kas antrą dieną vis iš kito skaičiaus. Ir tai antrokui.. Jokio online mokymo. Surašyta, o tu jau daryk klasės ir namų darbus... Ir matematikos el. platformos, bei klasės kokie 5, dar namų darbų kokių 6 pratimai... Knygoj aišku, o kur pratybų du puslapiai. Vien matematikos.. Nėra kada mokytis, nes tiesiog turi skubeti viską daryti.
Gal kur ir kiraip yra, bet baikas verkia nuo krūvio. Jis mėgo mokytis, bijau, kad po šitų pamokų tokiu, jis nenorės mokytis. Arba tegul normaliai krūvius sudaro, ar bent online pamokos būtų. Dabar kažkas baisaus. Mes atsiliekam, nepadarom per dieną visko. Gaila.
Patys mokykit savo benkartus
Gal pagaliau nors dalis zmoniu supras: kokia "lengva" mokytoja duona....
@RK Jei namuose reiktų mokinti vaikus viena tema ir dar nereiktų tuose tarpuose ir kitų namų ruošuos darbų pdaryti būtų liuks.
@RK O kur tie lengvi darbai??? Gi mokytojai moko darbo metu, o mes po darbo dabar dar mokytojo darbą turim padaryti. Taip kad komentaras ne laiku ir ne vietoje...
@RK pritariu, kad komentaras durnas, visu duona sunki, mokytojai patys ja renkasi, o tevams po savo darbu daryti mokytojo darba sori bet irgi dunas sumanimas, zmonems turi laiko likti tam kad dar ir gyventi.
@RK Verkia, kad su vienu nespėja ir nesusitvarko, negeba motyvuoti. Mokytojas su 25 dirba per vieną pamoką ir 6 pamokas per dieną, motyvuoja, padeda, pasikalba ir dar medžiagą darbui visą suruošia!!! Tegul dabar žiba tie tėveliai kuriems mokytojai amžinai blogi ir per dideles algas gauna. Juk taip smagu iš idėjos dirbti!
@RK Apklausiau dešimtį mokytojų, kiek laiko trunka nuotolinio darbo dieną. Mokytojos dirba skirtingose mokyklose, su skirtingu stažu ir kategorijom. Visos teigė tą patį: pasiruošimas pamokoms, atliktų užduočių tikrinimas, online pamokų vedimas, įvairių nuotolinių seminarų klausimas, gilinant IT žinias,įvairiausių ataskaitų pildymas ir dar aibė visokių, nuo mokyklų vadovybių fantazijos prigalvotų veiklų, sudaro 9-11 darbo valandų per dieną. Sekmadienis mokytojams - darbo dieną, nes ruošiamasi pirmadienio veikloms. Apie nemokamai dirbamus viršvalandžius čia nekalbėsim, mokytojas - patriotas!
Taigi, dejuojantys tėveliai, sunku visiems. Mažiau pamazgų ant mokytojų galvų! Šiuo metu jie ne dirba, bet aria. Ir aria dėl mūsų vaikų, kad kiek įmanoma mažiau nukentėtų jų ugdymo(si) procesas šiuo visiems žiauriai sudėtingu metu.
Reikia džiaugtis, kad vaikai gali mokintis nuotoliniu būdu.o ne pastoviai dejuoti kad sunkų. Tam ir tėvai kad vaikams padėtų. O ir mokytojai nėra blogį stengiasi kad mūsų vaikai mokintusi šiuo sunkiu laikotarpiu. Mokytojai irgi sunkiai dirba kol pasiruošia pamokoms.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų