ATP serijos "Mutua Madrilena Masters Madrid" vyrų teniso turnyrą Ispanijos sostinėje, kurio prizų fondą sudarė 2,082 mln. eurų, sekmadienį laimėjo argentinietis Davidas Nalbandianas, šventęs pergalę turnyre po 18 mėnesių pertraukos.

Vienetų varžybų finale D. Nalbandianas 1:6, 6:3, 6:3 įveikė favoritu laikytą bei nugalėtojo titulą ginusį pajėgiausią planetos tenisininką šveicarą Roderį Federerį ir laimėjo tik pirmąjį karjeroje ATP "Masters" serijos turnyrą bei šeštąjį turnyrą profesionalo karjeroje.

Pakeliui į finalą dar nugalėjęs antrąją bei trečiąją planetos raketes atitinkamai ispaną Rafaelį Nadalį bei serbą Novaką Djokovičių, D. Nalbandianas tapo tik trečiuoju teniso istorijoje žaidėju, kuriam viename turnyre pavyko nugalėti visus tris stipriausius pasaulio žaidėjus.

Pirmą kartą 1994-aisiais Stokholme (Švedija) tai pavyko vokiečiui Borisui Beckeriui, o šių metų birželį Monrealyje (Kanada) tris pajėgiausius tuo metu planetos tenisininkus - (Nr.3 - Andy Roddicką, Nr.2 - R. Nadalį ir Nr.1 - R. Federerį) įveikė Novakas Djokovičius.