Taškente – lietuvių medaliai graplingo turnyre

Taškente vykusiame Tarptautinės imtynių federacijos (UWW) graplingo turnyre Danielius Grėbliūnas ir Mantas Daublys iškovojo bronzos medalius svoryje iki 92 kilogramų.

Akistatose dėl trečių vietų lietuviai efektyviai ankščiau laiko pasiekė pergales.

Abu atletai pirmąsias kovas laimėjo ankščiau laiko. Deja, imtyje dėl patekimo į finalą Danielius 2:2 nusileido azerbaidžaniečiui.

Mantas pusfinalyje buvo daugiau nei puse kovos aktyvesnis prieš Moldovos imtynininką, antroje dalyje rizikavo ir, norėdamas atlikti smaugimą, neapsaugojo kojos - varžovas sugebėjo atlikti skausmingą veiksmą.

Abu mūsų šalies imtynininkai iškovojo kelialapius į Pasaulio kovos menų žaidynes (SportAccord Combat Games), kurios vyks spalio 10-20 Rijade (Saudo Arabija).