Pergale Lenkijos vyrų krepšinio lygos pusfinalio seriją iki keturių pergalių pradėjo Tomo Pačėso treniruojamas šalies čempionas Sopoto „Prokom Trefl“ klubas su trimis lietuviais, pirmadienį namuose 88:66 (27:15, 14:20, 21:16, 26:15) sutriuškinęs Svecio „Polpak S.A.“ komandą.

Donatas Slanina į varžovų krepšį įmetė 9 taškus, sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dusyk prasižengė. Per 26 su puse (26:36) minutės jis pataikė 1 tritaškį iš 4, abu dvitaškius bei abu baudų metimus.

Rezultatyviau už lietuvį nugalėtojų gretose žaidė Milanas Gurovičius (18 tšk.), Filipas Dylewiczius bei Mustafa Shakuras (po 10 taškų).

6 taškus šeimininkams pelnė Simonas Serapinas, 4 - Tomas Masiulis.

Per 13 žaidimo minučių S. Serapinas pataikė abu tritaškius, prametė dvitaškį, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir tris prasižengė, o beveik 21 minutę (20:46) aikštelėje praleidęs T. Masiulis pataikė abu dvitaškius, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, dusyk suklydo bei tris kartus prasižengė.

Svecio ekipoje pasižymėjo Bobby Dixonas (14 tšk.), Chrisas Garneris (13 tšk.) bei Nikola Lepojevičius (10 taškų).

Antrosios serijos rungtynės trečiadienį vėl bus žaidžiamos Sopote.

Kitame pusfinalio mače reguliariojo sezono nugalėtojai Zgoželeco „PGE Turow“ krepšininkai 1:0 (67:56) pirmauja prieš Rimo Kurtinaičio treniruojama Vroclavo „ASCO Šląsk“ ekipą su dviem lietuviais.

Antrosios serijos rungtynės antradienį vėl bus žaidžiamos Zgoželece.