Antrąją nesėkmę trečiose VTB Vieningosios lygos B grupės rungtynėse patyrė Tomo Pačėso treniruojama Gdynės „Asseco Prokom“ ekipa, kuri savo aikštelėje 67:77 (25:17, 8:24, 20:12, 14:24) nusileido be pralaimėjimų rungtyniaujančiai grupės lyderei Sankt Peterburgo „Spartak“ (4/0) komandai.

Donatas Motiejūnas pralaimėjusiems per 22 minutes surinko 6 (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 0/1, baudos 2/6) taškus, atkovojo 3 ir prarado 2 kamuolius, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei 2 sykius pažeidė taisykles.

25 taškus Lenkijos čempionams pelnė Alonzo Gee (11 atk. kam.), 16 - Piotras Szczotka.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Yotamas Halperinas (22 tšk.), Patrickas Beverley (16 tšk.) bei Valerijus Likhodejus (13 tšk.).

„Asseco Prokom“ klubas turnyro lentelėje užima šeštąją poziciją.