Šešioliktąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kauno „Žalgiris“, kuris namuose 107:85 (25:15, 33:23, 22:28, 27:19) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ (5/10).

Rungtynes keturiais iš eilės taškais pradėjo „Žalgirio“ aukštaūgis Bobanas Marjanovičius - 4:0. Kiek vėliau L.Booneris atsakė tolimu metimu (3:4), tačiau kauniečiai pelnė devynis taškus be atsako ir įgijo dešimties taškų persvarą - 13:3. Kėlinio antroje pusėje „Žalgiris“ kelis kartus sėkmingai atakavo iš toli, tačiau svečiai į tai taip pat atsakė keliais sėkmingais metimais - 25:15 žalgiriečių naudai.

Antrąjį kėlinį žalgiriečiai pradėjo septyniais iš eilės taškais ir įgijo rekordinę persvarą - 32:17. Vėliau daugiausia B.Marjanovičiaus, Tado Klimavičiaus ir Artūro Milaknio metimų dėka skirtumas tarp komandų tik augo, o po Manto Kalniečio tritaškio pasiekė 26 taškus - 51:25. Nors daugiausia Valdo Vasyliaus pastangomis „Neptūnas“ sėkmingai atsakinėjo į kauniečių metimus, bet nuaidėjus antrojo kėlinio sirenai „Žalgirio“ persvara buvo 20 taškų - 58:38.

Po didžiosios pertraukos „Neptūnas“ bandė vytis varžovus ir po V.Vasyliaus metimo skirtumas sumažėjo iki 13 taškų - 55:68. Tačiau vėliau žalgiriečiai atkuto ir po P.Jankūno metimo skirtumas vėl šoktelėjo iki dvidešimties - 78:58. Kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidęs „Žalgiris“ kėlinį baigė susikrovęs 24 taškų persvarą - 80:66.

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas. Įpusėjus kėliniui skirtumas dar sumažėjo iki 16 taškų (92:76), tačiau vėliau kelis metimus iš eilės pataikė Tadas Klimavičius, Marcusas Brownas ir finalinė sirena užfiksavo „Žalgirio“ pergalę 22 taškų skirtumu - 107:85.

„Žalgiris“: Tadas Klimavičius 23, Bobanas Marjanovičius 21, Artrūras Milaknis 13, Paulius Jankūnas ir Mantas Kalnietis (6 rez. perd.) po 12. Marcusas Brownas 10.

„Neptūnas“: Mantas Ruikis 24, Valdas Vasylius 19, Lukas Booneris 10, Simonas Galdikas 8 (9 atk. kam.).