Kaune šeštadienį prasidėjo šventinis savaitgalis, kuriame žiūrovai galės išvysti ir legendinius pasaulio futbolininkus, ir kovą dėl LFF taurės.

Šeštadienį pirmieji į aikštę žengė FIFA ir Lietuvos futbolo legendos. Po 60 min. žaidimo rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Prieš pat rungtynių pradžią žiūrovai bei abi komandos tylos minute pagerbė po tragiško dviračio ir automobilio susidūrimo žuvusį 16-metį Lietuvos futbolininką. Daugiau apie nelaimės aplinkybes skaitykite čia.

Itin pavojingą ataką 15-ąją minutę surengė FIFA legendų komanda, tačiau lietuvių vartininkas puikiai atliko savo darbą ir apgynė vartus.

Nors įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui Lietuvos legendų rinktinėje buvo atlikti keitimai ir į aikštę žengė jaunesni žaidėjai, tačiau pavojingesnes atakas kurti pavyko FIFA legendoms.

26-ąją minutę Edgaro Česnauskio perdavimą į vartus pasiuntė ir lietuvių į priekį išvedė Robertas Poškus (1:0).

Prabėgus vos kelioms minutėms teisėjas skyrė baudos smūgį, o jį realizavo Gražvydas Mikulėnas (2:0).

Po tokio lietuvių pasirodymo FIFA legendos įjungė aukštesnę pavarą ir 33-ąją minutę atsakė taikliu smūgiu ir sumažino savo atsilikimą. Smūgio autorius Estebanas Cambiasso. 40-ąją minutę rezultatą išlygino kamuolį į vartus pasiuntęs Nuno Gomezas (2:2).

Per likusį rungtynių laiką komandoms nebepavyko pelnyti įvarčių ir kova baigėsi lygiosiomis.

Renginio metu buvo ir muzikiniai pasirodymai, kuriuos atliko garsūs Lietuvos atlikėjai – „OG Version“, „The Roop“ ir kt.

Primename, kad šis renginys yra skirtas paminėti Lietuvos futbolo šimtmetį.