Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygoje namuose 2:1 įveikė „Leicester City“ futbolininkus ir pakilo turnyrinėje lentelėje į trečiąją vietą.

Benjaminas Chilwellas 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Timo Werneris 22-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Masonas Mountas 28-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

T.Werneris 35-ąją minutę antrą kartą nuginklavo vartininką šiame susitikime. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo žaidimą ranka ir dar kartą įvarčio neįskaitė.

Antonio Rudigeris 47-ąją minutę kampinio metu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Jorginho 66-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino „Chelsea“ pranašumą 2:0.

Kelechi Iheanacho 76-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Su šia „Chelsea“ pergale „Tottenham“ ir „West Ham“ oficialiai nebeteko galimybės užimti vieną iš pirmų keturių vietų ir iškovoti kelialapį į Čempionų lygą. Maksimaliai šios komando gali surinkti po 65 taškus, tačiau tiek taškų neužtektų pakilti bent į ketvirtą vietą.