Suomijoje – trišuolininkės Grikšaitės pergalė

Ketvirtadienį dvi Lietuvos lengvaatletės dalyvavo pasaulio uždarų patalpų turo „bronzinės“ kategorijos varžybose Tamperėje (Suomija) – „Tampere Indoor Meeting“.

Aina Grikšaitė tapo moterų trišulio rungties laimėtoja. Ji geriausiu – pirmu – bandymu nušoko 13,83 metro (13,83 – 12,11 – 13,58 – 13,50 – X – 13,74). Antra buvo lenkė Adrianna Laskowska (13,49), trečia – Ispanijos atstovė Osasere Eghosa (13,42).

A. Grikšaitei priklauso geriausias šio Lietuvos sezono rezultatas – 13,92 m. Absoliutus A.Grikšaitės rekordas yra 13,98 m, pernai pasiektas Šiaulių stadione vasaros sezono metu.

Eva Misiūnaitė 60 m atrankos bėgime finišavo ketvirta (7.54) ir pateko į finalinį bėgimą. Jame ji buvo šešta (7.57). Nugalėjo britė Bianca Williams (7.36), aplenkusi estę Oilmę Voro (7.39) bei austrę Magdaleną Lindner (7.48).

E. Misiūnaitei priklausantis geriausias Lietuvos sezono rezultatas yra 7.44 sek.