Pergalę Europos taurės turnyre šventė Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (8/2) su Mantu Kalniečiu ir Mindaugu Kuzminsku. Lietuvių klubas namuose 76:72 (18:16, 19:19, 17:15, 22:22) palaužė Monako „AS Monaco“ (4/4) ekipą.

Abi komandos jau prieš šias rungtynes turėjo garantuotas vietas kitame Europos taurės etape.

M.Kuzminskas per 21 minutę pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit., 3/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, bet kartą suklydo ir trissyk prasižengė.

M.Kalnietis žaidė 27 minutes, surinko 14 taškų (4/7 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 4, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, bet 4 kartus suklydo ir sykį prasižengė. Tai rezultatyviausias lietuvio pasirodymas šio sezono Europos taurės varžybose.

Krasnodaro komandai 17 taškų surinko Jordanas Crawfordas, pralaimėjusiems 18 pelnė Dee Bostas.