Šeštadienio popietę Vilniuje vyko A lygos dvikova tarp „Trakų“ ir Marijampolės „Sūduvos“. Joje pergalę šventė ir vietą Lietuvos čempionato viršūnėje susigrąžino marijampoliečiai, šeimininkus įveikę rezultatu 1:2 (0:2).

„Sūduvą“ į priekį jau 4-ą rungtynių minutę išvedė čilietis G. Acevedo (0:1). Vėliau, 30-ą minutę persvarą padvigubino R. Cicilia (0:2).

Antrajame kėlinyje šeimininkai stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau pirmą ir vienintelį savo komandos įvartį 79-ą minutę pelnė V. Manzonas (1:2).

„Sūduva“ po 24 rungtynių A lygoje yra surinkusi 55 taškus, jie trimis taškais lenkia Vilniaus „Žalgirį“.

„Trakai“ po 26 susitikimų turi 38 taškus ir užima 4-ąją vietą.